VR - co je hot

Virtuální realita a co je nového nejen na svetvr.com. Zkušenosti očima hypnoterapeuta a specialisty na lidský mozek Libora Činky. Buďte v obraze a upgradujte své vědění ve světě VR, který významně ovlivní budoucnost a civilizaci. Informace získáte zapsáním se novinky.

Sep 02, 2018

Augmentovaná realita obohatila kurzy angličtiny

Po roční přípravě jsme vstoupili do nové éry a takto vypadá augmentovaná a virtuální realita na našich kurzech angličtiny. 

Jun 30, 2018

Virtuální světy ke koupi

Co si tak koupit virtuální pozemek, virtuální hrad, možná část Las Vegas a vydělávat na tom?

Podívejte se na detaily na anglických stránkách

Continue reading "Virtuální světy ke koupi"

Jun 13, 2018

Leap Motion a Orion VR pro hru i studium

Leap Motion nyní umožňuje zkoumat anatomii virtuálních zvířátek. Další zábava, která nahradí školní nudu a přitom přinese poznání.

Další informace najdete v angličtině po rozkliknutí odkazu níže

Continue reading "Leap Motion a Orion VR pro hru i studium"

Jun 04, 2018

VR Brýle Xiaomi Mi VR Play 2

Asi nejlepší brýle pro mobilní VR ve vztahu poměr cena versus výkon. Zakoupil jsem je v květnu 2028 v OC Černý Most ve speciální prodejně s výrobky Xiaomi a plně fungují s iPhone X, takže nejenom s Androidem, jak uvádí leckde na internetu např. v Alza. Hodí se pro telefony s displejem o úhlopříčce 4,7“ až 5,7. Brýle jsou opravdu hezké, dobře sednou na hlavu a umožňují snadné používání aplikací a her ve virtuální realitě, případně sledování filmů a videí ve 3D při 360°. Obrázky a podrobné specifikace najdete pod externím linkem po kliknutí níže

Continue reading "VR Brýle Xiaomi Mi VR Play 2"

May 13, 2018

VR park v Číně


Starší příspěvky viz Archiv VR